Remont starego domu

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 19 cze, 2024 09:26

Dziewczyny kupuję stary dom do remontu, bez centralnego ogrzewania, są piece kaflowe. Jak starczy mi zdolności (w każdym banku mam inną), to wezmę coś na remont, choćby na to centralne. Muszę przygotować kosztorys, a nie mam pojęcia jak to zrobić, bo poza ogrzewaniem i oknami, to jeszcze nie wiem co będę musiała zrobić, a i na to nie mam żadnych wycen. Po zakupie domu, sprzedam mieszkanie, więc remont w przyszłości będzie finansowany z tych pieniędzy.

Milosz
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 23 mar, 2015 14:52

Śr 19 cze, 2024 12:52

Sprawdź czy nie łapiesz się z dochodami pod program "Czyste Powietrze "- to taka podpowiedź.
Okna możesz spokojnie sama wymierzyć i podejść do pierwszego lepszego salonu i masz wycenę.
Co go ogrzewania: sprawdź jak wyżej ktoś napisał opcje ogrzewania podłogowego. Nie wiem jaki masz dom ale weź kogoś kto oceni ile musisz na to przeznaczyć. Jak stary dom to pewnie podłogi gołe bez docieplenia Jak to kiedyś robili. Poszukaj instalatora w Twoim rejonie.
Sprawdź stan dachu, jak poddasze jakiej nieużytkowe weź pod uwagę docieplenie. To takie chyba największe koszty

Więcej inforamcji na temat uzyskania takiego dofinansowania uzyskasz na stronie https://www.saunierduval.pl

pep
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Cz 24 lip, 2014 06:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do POGADUCHY

cron